E-book sebevědomí s relaxací

  • Čtyři kapitoly, kde snadno zmapujete svá omezení na téma sebevědomí
  • Cvičení, která vám pomohou sebevědomí rozvíjet
  • Relaxace pro uvolnění limitů sebevědomí na úrovni vědomí, podvědomí i těla

E-book je pracovním sešitem, kde ve čtyřech kapitolách projdeme nejčastější limity sebevědomí, od dětství po současnost. Pro každou část je zde několik názorných příkladů, díky kterým je nalezení vlastních limitů hračka.

Odstranit staré limity a starou zátěž z minulosti je jen polovinou úspěchu. Sebevědomí je potřeba také cíleně budovat. V jednoduchých cvičeních vám ukážeme, jak na to. Využijeme přitom také základní „programovací“ funkce našeho mozku.

Díky technice Energy Streaming budeme pracovat také na hlubokých úrovních paměti, podvědomé a také na úrovni těla, kde se ukládají ty nejstarší zážitky, modely z rodiny a přesvědčení. Dostaneme se tak přímo k jádru našich omezení, která zatěžují nejvíce a často se nám nedaří je změnit. Řízená relaxace je jemný a přitom efektivní a bezpečný nástroj, který umožňuje tyto limity odstranit.

Relaxace bude aktivována pro vibrační pole konkrétního uživatele. Pokud byste chtěli e-book věnovat, napište nám, prosíme, jméno obdarovaného.

Cena e-booku s relaxací je 800,- Kč.

  • Tento e-book odpovídá 6-ti a více hodinám koučinku
  • Férový obchod: kupujete si tento e-book s relaxací. Nejde nám o sběr kontaktů ani nebude následovat masivní kampaň s nabídkou jiných, mnohem dražších programů, které „zaručeně musíte mít.“ Ale rádi vám dáme vědět, až půjde do světa náš další e-book.

Na svém sebevědomí teď můžete zapracovat pohodlně z parku, obýváku, kanceláře nebo třeba zaparkovaného auta. Jestli je to vaše téma, s chutí do toho!

Aktivujeme relaxaci pro vaše energetické pole a e-book spolu s relaxací i fakturou pošleme přes Úschovnu do vaší emailové schránky.

Dotazy ohledně e-booku směřujte na Olgu:

Pro relaxaci Sebevědomí vytvořil originální hudební doprovod Petr Filák. Více o Petrovi najdete zde: fillak.com


Rádi zveřejňujeme první ohlasy:

"Už dlouho jsem se nedostala k nějakému osobnímu rozvoji. Jakože se rozvíjím teda vlastně pořád, ale nečtu si o tom :-). Tohle jsem sice nepořídila sobě, ale jako dárek osobě, která čelí další změně zaměstnání, ale přiznávám se, přečetla jsem si ten e-book taky. Protože Olgu znám a vím, že k “ulítlosti” má rozhodně daleko. Přečetla jsem a vše jedním dechem, skvěle napsané. “Domácí kino” hodlám rozhodně provozovat, a objevila jsem opět zákoutíčka duše, kterým jarní provětrání jen prospělo. A co se mi líbilo nejvíc, jsou příklady z Olžina života. Příliš pozitivní recenze? Dobře, tak jo, mohli byste mít hezčí fakturu a platbu přes QR kód." K.S.