Energy Streaming Leadership Academy

Jedinečný evropský a celosvětový program

Leadership Wellness Program 


Leadership Wellness Program je naprosto přelomová technika v Evropě i na světě. 

 Tak jako člověk potřebuje počítač, mobilní telefon, fén na vlasy a mnoho dalších věcí, které nám pomáhají v běžném životě, tak nyní vstupuje do hry Leadership Wellness Program. Mnoho z nás je vystaveno velkému pracovnímu, civilizačnímu tlaku a „neviditelná“ stránka naší bytosti má čím dál méně prostoru. Je čas dát duši, co žádá. Zdůrazním fakt, že bez relaxace a péče o naší psychickou stránku už to v dnešní době nejde. V přetížení jsme odpojeni od vnitřních zdrojů. Pro udržitelný rozvoj života i firem je relaxace a uvolnění nezbytnou součástí. A to platí též pro naplněné vztahy a život vůbec.

 

Motto: „Žít život v souladu se svou duší nám dává křídla.“ 


Program je určen pro ty, kdo chtějí růst, chtějí převzít zodpovědnost za svou psychickou pohodu a odolnost, chtějí zahojit své srdce a propojit se svou duší.

 

  Co vám program přinese a co získáte 

- pocit uvolnění a lehkosti 

- celkové zklidnění 

- uvolnění těla a mysli 

- pocity blaha a štěstí 

- prevence vyhoření                                                

- aktivaci procesu obnovy 

- propojení se svou duší 

 

To, co se naučíte, můžete dál používat ve své praxi, v běžném životě, v práci, když řídíte tým, ve sportu, v hudbě, s dětmi.

 

Tento program je zcela výjimečný 

- Relaxacemi 

- Unikátním kódem štěstí 

- Propojením vědomí s podvědomím 

- Audionahrávkami 

- Nahrávkami na míru 

- Variabilitou a flexibilitou


Část I. Uvolnění, Uvolnění, Uvolnění 

Ve světě plném technologií často zapomínáme, že naše duše potřebuje potravu a péči v podobě uvolnění, relaxování. Tlak, který na sebe vyvíjíme, nás doslova paralyzuje a následkem je, že stále před sebou utíkáme, odkládáme své potřeby, své uvolnění. Stáváme se závislými ve vztazích, na alkoholu a všem možném, kde máme pocit uvolnění. To není nikdy trvalé.  Pozitivního výsledku lze dosáhnout změnou stereotypu života. Krok po kroku. Dá se říci konzistentní vytrvalou prací a přijetím toho, že nic zvenčí nás neučiní šťastným. 


Tento program Vám přinese:              

- uvolnění těla a mysli 

- nastolení vnitřního klidu 

- propojení se svou duší 

- propojení se svým potenciálem 

- sebe léčení 

 

 V tomto rozsahu a provedení, ojedinělým způsobem propojení úrovně vědomí a podvědomí jde o jediný a unikátní program v Evropě a na celém světě 


                                                                                                                                                                  15.01. 2020

Recenze:

V loňském roce jsem procházel složitým životním obdobím. Firma, jejíž jsem spolumajitelem, se dostala do existenčních problémů v podstatě z týdne na týden. Tváří tvář realitě jsem nenacházel sílu, a především duševní klid, tu schopnost vidět situaci s nadhledem.

Přihlásil jsem se do Leadership Wellness Programu pod vedením pana Luboše Antonia Šestáka a tento program absolvoval. V příjemném prostředí tábořiště U Kelta, v bezprostřední blízkosti zurčící řeky Vltavy lemované lesy a skalami, kde sama energie tohoto místa dodává člověku duševních sil a optimismu. Byl jsem veden meditacemi, rozjímáním a dechovími cvičeními za účelem uvolnit stres a napětí, které ve mně dřímalo.

Zpětně , dívám-li se na tento program, musím říci, že těch několik dní, které jsem v programu strávil, mi přineslo to, co jsem očekával, tedy uklidnění a získání ztracené chuti poprat se s nástrahami, které život přinesl a přináší. Absolvování Leadership Wellness Programu mi pomohlo a mohu jej s čistým svědomím doporučit těm, kteří též ztratili sílu a schopnost se klidně a správně rozhodnout.

Tomáš Henkl, DIS.

Obchodní ředitel a jednatel společnosti

ELZAT spol. s.r.o.