Do pohody psychicky i fyzicky (nejen po lockdownu)


Péče o psychiku, strava a pohyb jako tři pilíře životní pohody a stability.

Přijďte si pro praktické tipy, jak se dobře postarat o svou psychickou i fyzickou stránku.
Zjistíte jak:
- být více času v klidu a pohodě
- strávit více času ve flow
- mít pod kontrolu svou postavu v souladu se zdravím
- jíst tak, abychom dávali svému tělu vše, co potřebuje a cítili se dobře
- jak se naše psychická a fyzická stránka vzájemně ovlivňují
Zveme vás na přátelské posezení s lektorkou Olgou Šestákovou a nutriční terapeutkou Klárou Voženílkovou do příjemných prostor WorklLounge Diamant na Václavském náměstí.
22. června
od 18 hodin
WorkLounge Diamant, Václavské náměstí 3, Praha
Pojďme si naše téma přiblížit:
Minulých 14 měsíců bylo náročných… Dohady, rozporuplné zprávy, lockdown, homeoffice, děti doma ze škol, nejistota ohledně podnikání nebo zvýšená zátěž v práci. Mnoho nejistot přitom přetrvává. To vše byl, a ještě stále je, pořádný nápor na psychiku, který, mimo jiné, také prověřil naše stravovací a denní návyky.
Nabídneme Vám inspiraci a praktické tipy, jak se dobře postarat o svou psychiku a jak svou psychickou i fyzickou stránku podporovat také stravou a pohybem. Přijďte zjistit, jak konkrétně se dostat nejen po lockdownu zpátky do pohody.
Dle aktuálních nařízení vás na místě poprosíme o podpis čestného prohlášení, že máte negativní antigenní nebo PCR test, jste očkovaní nebo jste prodělali onemocnění COVID (vše s náležitými lhůtami).
Olga Šestáková - lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje osobnosti a leadershipu s několikaletou praxí, matka čtyř dětí, z toho dvou v pubertě, lektorka s neutuchajícím hledáním funkčních možností.
olgasestakova.cz
Klára Voženílková - Nutriční terapeutka s praxí nejen u vrcholových a vytrvalostních sportovců ale především s energií učit lidi zdravě přemýšlet o stravování, vyvracet mýty a najít vždy pohodlnou a správnou cestu v souladu s psychickou pohodu, spokojeností a hlavně zdravím!
Od malička se věnovala vrcholovému sportu, nyní podniká jako nutriční terapeutka a působí také na klinice Funkční medicíny a výživy v Praze.
Vstupné 200,- Kč.
Kapacita je omezena, v případě zájmu o vstupenku nám, prosím, napište na nebo na FB přes Messenger. Děkujeme.